O nás

Založenie 2013
Sídlo spoločnosti LASER-SK, spol. s.r.o.
Stöcklova 14
085 01 Bardejov
Obchod Poradca spotrebiteľa a poskytovateľ služieb pre trh.
Ponuka je zameraná na súkromných zákazníkov a živnostníkov.

Čo je najpreprava.sk

www.najpreprava.sk je spotrebiteľský portál s integrovanými poradcom užitočných aplikácií na tému dopravy a prepravy balíkov a zároveň prvý slovenský porovnávač  poštových a kuriérskych služieb.

Obchodný model najpreprava.sk

Ako poradca pre riešenie prepravy sprostredkuje najpreprava.sk výhodné tarify a informuje o novinkách trhu.  So širokou škálou prepravných nástrojov portál pre spotrebiteľa zjednodušuje opatrenia pre uskutočnenie poštových a kuriérskych služieb.  Či už je to list, balík , balíček alebo taktiež napríklad nákladná doprava.  Používatelia môžu získať všetky informácie na jednej platforme, čím sa optimalizuje čas a náklady.

Najpreprava.sk  chce poskytovať svojim zákazníkom užívateľsky priateľskú platformu, ktorú možno ovládať intuitívne.  V podstate sa jedná o aktuálnu a spoľahlivú databázu služieb, ktorých detailné porovnanie prispieva aj k ľahkému výberu poskytovateľa.
Rozsah sa neustále vyvíja a dopĺňa, čiže aj tým sa aj najpreprava.sk snaží okamžite reagovať na zmeny na trhu logistiky, k individuálnym potrebám užívateľov a novým vývojom na internete.

Služba najpreprava.sk je zameraná na súkromných zákazníkov a živnostníkov.